Главная Новости

Опубликовано: 20.06.2020

Незважаючи на стрімкий і неухильне зростання добробуту населення нашої країни, поки що не вдалося досягти, як то кажуть, всебічного і повного задоволення зростаючих вимог. Тому іноді виникають питання, вирішення яких вимагає залучення коштів на банківську карту з іншого банківської картки іншого банку.

Якщо ви маєте особистий кабінет в будь-якому банку і не особливо соромитеся здійснювати перекази за допомогою готівки інструментів, то вам простіше. А в інших випадках вам на допомогу прийде сервіс iBox, перейти на сторінки якого можна за посиланням ibox.ua і у вас ніяких проблем з цим немає. Варто зауважити, що сервіс iBox, на сайт якої веде виділена в цій статті активне посилання, надає можливість переводити гроші між картами різних банків зовсім недорого і бере за таку унікальну послугу всього 1% від суми + нещасних 5 гривень. Тут, наприклад, існує дуже зручна послуга. А це означає, що ви можете швидко і просто отримати грошові кошти на потрібну вам карту в будь-який час дня і ночі, як то кажуть, в будь-яких умовах реально сформованої обстановки.

Це дуже зручно, тому вже безліч власників карток різних банків вже скористалися цим сервісом. Варто зауважити, що суми переказів обмежені, як разово, так і протягом місяця. Але обмеження досить високі і практично непомітні для громадянина або громадянки із середнім рівнем доходів.

Чому звернутися до нас це найкраще рішення, ніж брати кредит в банку. Для того, щоб отримати банківський кредит вам необхідно буде затратити багато часу на збирання різних довідок і не факт, очікування рішення кредитного кабінету і не факт, що воно буде на вашу користь. А тут перевів гроші з картки на картку і все.

Давайте розберемо всі наші переваги. По-перше, наша відділення ви можете знайти в будь-якому районі міста. По-друге, в спірних ситуаціях ми завжди беремо сторону клієнта. По-третє, у нас ви можете отримати послугу максимально швидко і з гарантією конфіденційності перекладу. До того ж, у нас гарантовано немає ніяких прихованих платежів і штрафів.

rss